Jestem Blog

Matka Boska nieustającej pomocy – Metafizyczne zanurzenie w ewangelii i jej funkcja na codzień.

No Gravatar
Matka Boska nieustającej pomocy

Matka Boska nieustającej pomocy

Portal niedzielnaewangelia.pl powstał z myślą o osobach szerzej zaciekawionych tematem ewangelii. Na jego stronach drukujemy co tygodniową niedzielną ewangelię, oraz rozważania religijne.

W rozważaniach poruszamy tematy również te proste i z pozoru zrozumiałe, oraz te które potrzebują głębszego zastanowienia.

Tematy religijne nieczęsto poruszane są na szerszym forum, przez co bez liku osób gubi się w tym trudnym temacie, nie rozumiejąc wielu kwestii, bądź źle je interpretując.

Każdy nowiutki materiał na naszej stronie można skomentować, przez co możliwe jest rozwianie wszelakich niepewności, podzielenie się prywatną refleksją, czy odpowiednie wyjaśnienie zagadnienia.

Staramy się aby zamieszczane informacje pobudzały każdego z odwiedzających do zastanawiania się nad każdym z tematów, do zadumy i odnalezienia właściwej drogi.

Wydawane fragmenty ewangelii mogą posłużyć jako drogowskaz życia, mogą pomóc  w podejmowaniu ważnych decyzji i patrzeniu z optymizmem w przyszłość. Nasz portal to przejrzysty religijny przekaz i nadzieja na spokojne dni.

zobacz: Portal niedzielnaewangelia.pl

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 19.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).