Jestem Blog

Zapoznaj się z naszymi blogami

No Gravatar

Trzeba przeanalizować czy jest sens przekazywać treść jeżeli przedmiot nie jest ścisły i wyślizguje się racjonalnym dowodom. Jak postąpić, czy pogrążyć się w czystej teorii a może odkryć inną strukturę.

Dominująca część ludzi, zazwyczaj tych małoletnich szuka szczęścia w seksualnym partnerze. Niektórzy tylko dają radę unieść brzemię alienacji. Twoim zdaniem która z tych trajektorii jest właściwsza? Jedna patronuje gromadzeniu, które nigdy się nie skończy druga prowadzi do poświęcenia. Zastanawiając się nad kwestią losu kochanków uwidacznia się chimeryczność oraz podwójność zjawiska z reguły nie jest tak jak sobie wymarzyliśmy czy ubzduraliśmy. Zauroczeniu współtowarzyszą przychylne a także złe zjawiska, na przykład uczucie i wiarołomstwo .
Ciężko wartościować a także określić swój los, kiedy oczekiwać niedoborów a kiedy zysków? Może nie jest to istotne jeżeli bez reszty wdamy się w pracę, czyli sam proces formułowania, rodzenia się nowych form. Rodzaj podjętych działań wydaję się zupełnie swobodny. Coraz więcej jest dziedzin którym możemy poświęcić się z bezgraniczną, niekwestionowaną pasją. Być może w istocie chodzi o głębię zaangażowania a nie zysk, który wypływa na przykład z działalności agencji internetowej trudniącej się reklamą.
Zdarza się, że kręta ścieżka bytu wije się po przez tunele, rozdroża oraz mroczne pieczary, pomieszczenia bez drzwi. Nie zawsze jest klarowna, dobrze oświetlona, przyozdobiona drogowskazami jak i bezpardonowo pokazuje sens tułaczki. Ów trudny czas zwiemy sytuacją bez wyjścia, klinczem . Potraktujmy go jak sygnał, dobry czas na zmodyfikowanie, zmiany, odkrywanie nowego i racjonalizację pracy w wymarzonym kierunku.
Przyszedł okres by znaleźć solidną podnietę dla swojego interesy. Do chwili obecnej wzloty, porażki a także brak możliwości sensownego wytłumaczenia czemu przygniotły twój światopogląd do muru. Sam już nie wiesz, czy podnieta tworzenia zależy od meteorologicznej aury czy może od bliżej nieokreślonych pierwiastków i elementów ? Czyżby przyszedł moment na reorientację strategii jak i celu na mniej racjonalny. Użyj dewizy tego bloga :girl: klęska i męka plajty a z pewnością odkryjesz elementarną zasadę.

Podobne notki

***

 

 

2 odpowiedź to “Zapoznaj się z naszymi blogami”

  1. welekNo Gravatar Mówi:

    Witam wszystkich i pozdrawiam

    hyper.AstNo Gravatar Odpowiedział:

    @welek, a to ciekawe?

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 19.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).