Jestem Blog

Bydgoszcz rachunkowość i księgowość

No Gravatar

Nowe zdobycze naukowe ułatwiają komunikację bez względu na dystans, glob jest miniaturowy, na wytknięcie dłoni. To nieistotne, że znajdujesz się w Szczecinie, a my prowadzimy usługi księgowe w Bydgoszczy.

Firma usługowo księgowa S.C. A oferuje w pełni wykwalifikowane usługi, nie lęka się żadnych trudności i jest gotowe udźwignąć dowolne zadania rozpoczynając od prostych zamówień, a kończąc na bardzo rozwiniętych sposobach rachunkowych popartych wielowiekowym dziedzictwem tej profesji jak i pionierskimi technikami XXI wieku.
Mniej więcej w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym trzecim roku została założona rodzinna kancelaria wykonująca rozliczenia finansowe niewielkich , a także średnich zakładów. Udziałowcami kancelarii usługowo księgowej są trzej partnerzy. Działalność usługowa nie wybiega poza bliską rodzinę , co gwarantuje dochowanie tajemnicy oraz całkowitą rzetelność i współodpowiedzialność za przedsięwzięcia kontrahentów, z tego względu firma świadomie stosuje doktrynę nie zatrudniania pracobiorców. Zapraszamy: Biuro rachunkowe Bydgoszcz – usługi księgowe.
Mój serwis ma na celu pomoc podatnikom w regulaminowym , a także sumiennym regulowaniu podatków względem fiskusa. Chcemy służyć mądrością, rutyna jak i doświadczeniem. Nowe mechanizmy takie jak sieć www, specjalistyczne oprogramowanie , poczta elektroniczna to zaplecze obecnych finansistów. Moja kancelaria podatkowa może prowadzić deklaracje podatkowe bez względu na to gdzie jesteś. Jesteśmy biurem rachunkowym twojego powodzenia, stosujemy postępowe technologie , a także wykorzystujemy profesjonalną promocję stron sieciowych dzięki specjalistycznym instrumentom reklamowym np.: Blog: praca.
Centrala usług księgowych Auditor leży w woj. kujawsko pomorskim. Nasza placówka usługowa sporządza rozrachunki dla niewielkich jak i średnich podatników. Paramy się wyliczaniem podatków i innych zobowiązań wobec fiskusa, prowadzimy rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, rozliczenia zaangażowanych pracobiorców oraz wyrobników podatnika, a także zagadnienia powiązane z sekcją: księgowy księgowa, kadry i płace. Zapraszamy wszystkich interesantów do zaznajomienia się z ofertą usługową mojego biura rachunkowego.

:girl: Biuro Rachunkowe AUDITOR F&M SC M.S Rzodkiewicz

85-444 Bydgoszcz
ul. Źródlana 69
tel. (052) 581 46 86
fax. (052) 581 46 86
tel kom. 602 893 620

czynne:
poniedziałek – piątek 8-17
sobota i niedziela nieczynne

NIP:
953-10-31-469
REGON:
090416816

WWW: www.biurorachunkoweauditor.com
E-mail: rzodkiewicz[malpa]poczta.onet.pl

Podobne notki

***

 

 

1 odpowiedź to “Bydgoszcz rachunkowość i księgowość”

  1. Biegły rewidentNo Gravatar Mówi:

    Zapraszamy do korzystania z naszych usług …

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 19.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).