Jestem Blog

Czytanie dzieciom

No Gravatar

Długie zimowe wieczory spędzone z ulubionymi książkami powinny być czasem łatwej i przyjemnej lektury. Niewiele jednak warta jest nawet najlepsza książka, jeśli w domu nie jest dostatecznie ciepło, dlatego warto zainstalować w domu kominek, żeby czas spędzony z książką był przyjemnie spędzony. Produkowane są bardzo ładne obudowy kominkowe, które dodatkowo oprócz ciepła stwarzają nastrój.

W takich warunkach przyjemnie jest czytać dzieciom bajki, a wtedy nawet wilk z Czerwonego Kapturka nie jest dzieciom straszny i pora na pójście spać zawsze jest mocno spóźniona, ale jest to czas na pewno miło spędzony szczególnie przez dzieci. Ja osobiście jestem miłośnikiem horrorów, które czytam zawsze z uczuciem dreszczy, a mimo to nie potrafię sobie odmówić takiego rodzaju lektury, chociaż niejednokrotnie już próbowałam zmienić upodobania, oczywiście bezskutecznie.

Lubię też zagłębić się w powieściach historycznych, które pomagają mi zrozumieć wiele spraw związanych z życiem naszych przodków, do niektórych wracam czasami nie jeden raz i zawsze odkrywam w nich coś nowego.

Zobacz również >>>

Szybkie i tanie ogrzewanie

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 19.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).