Jestem Blog

Czas

No Gravatar

To co najważniejsze od lat w niemal każdym gospodarstwie domowym to zegar wiszący na ścianie. Zarówno w małym i skromnie urządzonym domu, jak i w znakomicie wyposażonej willi znajdziemy go zawsze w mniej więcej podobnym miejscu.
Właśnie to sprawia, że urządzenie to jest takie ponadczasowe, wiadome jest przecież, że bez względu na stan zamożności człowieka, każdy chce znać godzinę lub dopasować wiele innych spraw w życiu. Zawsze musimy coś takiego mieć. Owszem w epoce komputeryzacji zegarki są montowane w niemal każdym urządzeniu elektronicznym, jednak ten na ścianie domowej, niczym porcelana i zastawy jest na wyposażeniu każdego domu od setek lat. Ludzie poza tym mają dość specyficzną osobowość. Przykładem jest to, co widzimy na co dzień w domach naszych i naszych znajomych.
Wystarczy się rozejrzeć – niemal każdy trzyma jakieś na pozór niepotrzebne starocie. Jednak taki już mamy bałaganiarski charakter. Poza tym wielu z nas przywiązuje się do pewnych rzeczy niemal tak mocno jak do innych ludzi.

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 09.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).