Jestem Blog

Przewagi notebooków

No Gravatar

Czemu kupujemy więcej notebooków niż desktopów? Co jest tego przyczyną? Przecież nadal są one droższe niż zwykłe komputery. A zwykłego desktopa można skonfigurować w najdrobniejszych detalach, a ponadto łatwo modernizować. Wyjmujemy jedną część, wkładamy inną i w zasadzie gotowe. A w notebookach? Po pierwsze tylko niektóre części jak pamięć czy dysk twardy, można zmodernizować a po drugie są to akcesoria droższe.

Jednak łatwość przenoszenia powoduje, że wielu klientów wybiera jednak laptopy. notebookZ laptopem można pracować przy biurku, wziąć go do łóżka czy do ogrodu. Ponadto notebooki pobierają mniej prądu i pracują ciszej. Ma to niebagatelne znaczenie. Zwykły desktop pracuje głośno, co jest irytujące i przeszkadza.

Każdy sklep z laptopami powie, że notebook też ładniej wygląda w mieszkaniu. Zwykły desktop zazwyczaj szpeci, notebooka można trzymać w salonie i jest on raczej urządzeniem neutralnym.

Aczkolwiek może być też i inaczej. Na przykład takie notebooki Sony charakteryzują się niebanalnym wyglądem. Wykonane są tez z wysokiej jakości materiałów. Można je zdecydowanie polecić wymagającym.

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 19.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).