Jestem Blog

Nowoczesna kobieta organizuje wesele…

No Gravatar

Przygotowania do ślubu, by był on jak z bajki, wydają się istnym horrorem. Terminy, gonitwa po sklepach, poszukiwania sali weselnej, fotografa, kamerzysty, zespołu, to nie lada wyczyn dla młodej pary. Jednak współczesne kobiety biorą wszystko w swoje ręce i żadnych wyzwań się nie boją.

Ślub w Szczecinie, wesele w Krakowie i jeszcze wycieczka do Zakopanego, a cała uroczystość przewidziana na 5 dni – i takie śluby się zdarzają… Wszystko zależne jest od pomysłowości, kreatywności i dobrego zaplanowania, a jak wiadomo – o czym świadczą liczne statystyki ukazujące kobiety jako idealnych szefów – polka jak chce to potrafi.

Jak bardzo zmienił się wizerunek kobiety w ostatnich latach, bardzo dobrze można zaobserwować chociażby w branży weselnej. Polki śmiało wychodzą z cienia mężczyzn, one dobrze wiedzą, czego pragną i chcą to dostać. A pragnień w branży ślubnej może być naprawdę dużo. Począwszy od zamówienia pięknego samochodu, zapewniającego przewóz gości weselnych w Krakowie, Szczecinie czy Suwałkach, przez ośmioosobowe limuzyny z otwieranym dachem, po niezwykłe pokazy sztucznych ogni i nocne kuligi. Niczego nie można się bać.

Również moda ślubna przeżywa niezwykły rozkwit. Czasy, gdy Panny Młode stroiły się wyłącznie w biel, minęły bezpowrotnie. Odważne kobiety, chcąc podkreślić swoja niezależności wybierają suknie w odcieniu czerwieni, zieleni a nawet różu. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń, a im bardziej stroje są kontrowersyjnie tym większe robią wrażenie.

Również tak prosta ozdoba – jaką jest bukiet ślubny – nabiera zupełnie innego znaczenia. To sposób wyrażenia siebie, własnej fantazji. Nie dziwi wobec tego fakt, że skromne, pastelowe bukieciki zostały zastąpione dekoracjami o mocnym akcencie. Żywe kolory i nietypowy fason przypominający ogon pawia bądź wachlarz wykonany z piór jest na porządku dziennym.

Pomysłowość polskich kobiet w dziedzinie ubioru i organizacji ślubnego przyjęcia jest niezwykła i świadczy wybitnie o tym, że panie potrafią decydować, dokonywać właściwych wyborów i spełniać swoje pragnienia. Cóż zostaje dla mężczyzn, chciałoby się zapytać – nic, tylko się żenić – drodzy Panowie.

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 19.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).