Jestem Blog

Tylko muzyka jest prawdziwą sztuką

No Gravatar

Realizacja dźwięku to domena artystyczna, która stała się najdoskonalszym transformatorem uczuć. Nie można nie doceniać jej wartości dla kultury i właściwego dojrzewania homo sapiens. Słychać ten proces w historii cywilizacji.
Powstało dużo pracowni realizacji dźwięku zajmujących się tworzeniem dźwięku ale większość z tych wytwórni uzależnia się od snobistycznych form opłacalnego partactwa i nie zasługuje na miano niezależności. Pracownia muzyczna La-Music to ostatni przyczółek post-awangardy, niezłomny rdzeń bezinteresownej idei artystycznej. Niczym nieograniczona muzyka. Nieskorumpowana muzyka.
Można znaleźć dużo stylów muzycznych na przykład blues, jazz, rap. Wbrew niektórym przeświadczeniom gatunki muzyczne są sobie równe dlatego , że scala je jednakowy element , pulsująca fala akustyczna o jakiejś częstotliwości. :girl: Muzyka jest tam gdzie przebywamy, narkotyzujemy się nią tylko estrada i telewizja zagłusza jej brzmienie.
Niezależna wytwórnia LM-muzyka tworzy struktury muzyczne pod horyzontalnymi fakturami homo-polifonicznymi i diatonicznymi . Kompozycje dźwięku oparte są o sztuczne instrumenty zazwyczaj wbite w codzienną treść, a nie wymyślone . Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zmierzenia się z moją produkcją artystyczną Music LM.
Harmonia tworzenia nie chce brzmieć bez wolności i nieskrępowanej promocji. Współczesny wiek komputerów i sieci WWW wyśmienicie ziszcza ten nakaz, kto chce może zaistnieć w globalnej sieci WWW, zarówno samo degradujący się sławny muzyk, jak i nieodkryty artysta. Niezbędna jest jednak reklama, czyli stosowne zaplecze internetowe podaję przykład: biblioteka url muzyka

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 09.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).