Jestem Blog

Czy muzyka disco polo powróci do telewizji?

No Gravatar

Muzyka disco polo odrodziła się – to jest fakt niezaprzeczalny. Dlaczego więc miłośnicy tego gatunku muzycznego nie mogą w ogólnopolskiej telewizji oglądać programu poświęconego Disco Polo. W latach 90-tych na antenie Polsatu były emitowane 2 programy muzyczne: Disco Polo Live oraz Disco Relax. Programy te cieszyły się ogromną popularnością i miały oglądalność rzędu kilku milionów osób.
Potem niestety muzyka disco polo stała się mniej popularna więc programy te zdjęto z anteny. Jeszcze w na początku 2000 r. próbowano reaktywować disco polo w TV między innymi w programach emitowanych w TV4 i Polsat 2. Były to jednak próby nie udolne.
Mimo, iż disco polo nie gościło w telewizji to istniało cały czas i miało się bardzo dobrze. Disco Polo rozwijało się głównie za sprawę Internetu i stron typu: portal disco polo. W Internecie fani tej muzyki szukali przede wszystkim piosenek disco polo mp3, a także oglądali :girl: teledyski disco polo.
W roku 2007 nastąpił przełom. Program poświęcony disco polo zagościł na antenie prywatnej telewizji ITV. Możemy mieć tylko nadzieję, że to początek zmian na rynku medialnym jeśli chodzi o traktowanie muzyki discopolo.

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 19.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).