Jestem Blog

Czy wolność twórcza jest możliwa

No Gravatar

Dyskusyjne forum Muzyka LM la.music gromadzi najświeższe wiadomości oraz kompozycje niezależnej wytwórni muzycznej. Jeżeli pragniesz zaznajomić się z ostatnim pakietem muzycznych propozycji to proszę.

- Przez długie lata sądzono, że muzyka to usystematyzowany zestaw materii muzycznej dokładnie określony regułą ochrzczoną jako skala diatoniczna i chromatyczna. Z wiekiem oraz empirią śmiertelny człowieczyna zrobił się inteligentniejszy i odchodzi od tej nonsensownej, głupio narzuconej definicji. Stopniowo rozumiemy , jak i słyszymy prostą niedwuznaczność, że świat który nas otacza i w którym żyjemy nuci świeżą, wieczną melodię. Skąd więc wyjałowione z sensu, treści oraz formy utwory muzyczne kompozytorów, sale koncertowe, festiwale, konkursy muzyczne i różne pokrewne jednostki bezczeszczące melodię pramatki , wysondujesz na moim: :girl: forum la-moużyka Muzyka ?
– Moje interaktywne forum o strukturze i harmonii kompozycji muzycznej omawia obszerną grupę kwestii powiązanych z muzyką i specjalnościami spokrewnionymi. Muzyka to domena twórczości nierzadko grająca na pseudo wrażliwości artysty i ludzi. Nieustannie rozczula i prowokuje zauroczenie swoją heterogeniczną strukturą. W historii ludzkości ukształtowało się mnóstwo systemów i form pracy, aranżacji dźwięku. Jeśli uważasz że warto wysondować więcej to zapraszam do debaty na moim LM Forum la-music.
– Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że muzyka w rzeczywistym ujęciu nie ma nawet śladowego powiązania z kompozytorem , tym bardziej ze sponsorem sztuki. Wydawać by się mogło, że było jest i będzie odwrotnie, wszakże muzyk nagrywa dla tej a nie alternatywnej wytwórni i jest popularyzowany w tych a nie konkurencyjnych ośrodkach medialnych. Faktycznie dla amatora tak to jest ale gdy przeanalizujemy skrupulatnie owo zjawisko i dojdziemy do kwintesencji zagadnienia, to dostrzeżemy, że sprawa wygląda kompletnie odmiennie i jest dużo głębsza. Jak jest naprawdę zgłębisz na moim forum dyskusyjnym la-moużyka Muzyka.
– Ważne: jeżeli użyjemy pasma akustyczne, które swoją budową zbliżają się do siebie jak podstawowe wibracje znoszące się i są one powiązane z ciałem, to wówczas możemy wygenerować wynik bliski prawdy lecz od niej wyswobodzony. Ta pozorna manipulacja uwolni cielesną powłokę, mózg i zrewoltuje jego status. Okazuje się, że pewne częstotliwości dźwięku mają wpływ na człowieka. Jak to zrobić wysondujesz na forum la-moużyka Muzyka ?

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 19.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).