Jestem Blog

Portal rodzinny, drzewo genealogiczne – genealogia Polaków – NaszaRodzinka.pl

No Gravatar

Znasz korzenie swojej rodziny? Wiesz, jak na imię miała pra pra prababcia Twojego ojca? A może poszukujesz kuzynki, z którą w dzieciństwie bawiłeś się na podwórku, a kilkanaście lat temu wyjechała na drugi koniec Polski i kontakt Wam się urwał? Nic prostszego! Właśnie ruszył nowy serwis społecznościowy NaszaRodzinka.pl.

Bezpłatna rejestracja w portalu pozwala tworzyć albumy rodzinne, dzięki którym możesz utrwalić w postaci opisów i zdjęć najważniejsze wydarzenia w życiu Twojej rodziny – ślub brata, narodziny siostrzenicy, bal maturalny, spotkanie wigilijne itp. A może zawsze interesowała Cię historia rodziny i chciałbyś ją spisać? Wykorzystaj :grimace: NasząRodzinkę.pl i podziel się najciekawszymi opowieściami z bliskimi. Kalendarz rodzinny nie pozwoli Ci jednak zapomnieć o urodzinach wujka ani o terminie ślubu kuzyna – żadne wydarzenie rodzinne więc Cię nie ominie. Ponadto portal daje możliwość wyszukiwania przyjaciół i zapraszania ich do grona najbliższych Ci osób. Wkrótce będziesz mógł też wraz z resztą swojej rodzinki tworzyć Wasze drzewo genealogiczne i poznawać historię własnej rodziny.

Serwis stanowi skarbnicę wiedzy na temat wszystkich aspektów życia rodzinnego. Przepisy kulinarne, porady odnośnie wychowania dzieci, zasady prawidłowego odżywiania się itp.– wszystko to znajdziesz na NaszejRodzince.pl, a ponadto wybrane tematy będziesz mógł skomentować na forum.

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 09.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).