Jestem Blog

Internetowe biuro rachunkowe

No Gravatar

Nasze biuro usług księgowych rozwiąże także bieżący problem podczas samodzielnego księgowania. Przedstaw go za pośrednictwem poczty elektronicznej, a otrzymasz od nas pomoc.
Usługi: pełna księgowość, księgowość firm – księga handlowa. Podatkowa księga przychodów i rozchodów. Ryczałt ewidencjonowany, księgowość ryczałtowców . Rozliczenie z tytułu ZUS. Rozliczenie z tytułu VAT, księgowość podatki. Polecamy :girl: Biuro rachunkowe Bydgoszcz usługi księgowe S.C. Auditor.
Kontakt z biurem rachunkowo księgowym Auditor za pośrednictwem Internetu bądź telefoniczny. Dane teleadresowy znajdują się na naszej firmowej stronie Internetowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.
S.C. ojca z synem została założona w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym trzecim i zajęła się usługowym prowadzeniem księgowości małych i średnich firm. Żony wspólników pracują również w przedsiębiorstwie . Cała obsługa rachunkowa nie wychodzi poza najbliższą rodzinę co daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, dyskrecji i głębokiej odpowiedzialności za ich sprawy. Młode pokolenie to księgowi mający gruntowne wykształcenie i przygotowanie księgowe poparte stosownym dokumentem kwalifikacyjnym wydane przez Ministerstwo Finansów do usługowego prowadzenia księgowości i rachunkowości. Szczegółowe informacje i wyjaśnienia uzyskasz na dalszych naszych witrynach Internetowych lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Biuro rachunkowe Auditor czy telefonu.
Moje usługi księgowe to: profesjonalna weryfikacja dokumentów źródłowych w oparciu o obowiązujące przepisy podatkowe połączona z informacją właściciela. Porada podatkowa w związku z planowanymi przedsięwzięciami gospodarczymi właściciela, gratis w ramach zleconej ewidencji.

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 19.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).