Jestem Blog

Art Sklep malarstwo

No Gravatar

Nie ma dobrej galerii sztuki współczesnej bez sklepu internetowego z pracami artystów. Prezentujemy Państwu najlepszy sklep on-line tej branży. Sklep galerii Katharsis44.

😛 Zapewne każdy pragnie czuć bliskość czegoś wartościowego. Sztuka jest dziedziną życia, która od najdawniejszych lat jak cień towarzyszy człowiekowi. To jest fakt i to dzięki niej niekoniecznie ponosząc wielkie koszty możesz stać się właścicielem pięknych przedmiotów, które pokochasz bardziej niż bliźniego swego.
Sztuka współczesna ma to do siebie, że nie pozwala się skategoryzować, wymyka się czujnemu, najczęściej ospałemu i rozlazłemu oku krytyki . W końcu legendarna już galeria katharsis44 ma swój własny sklep który wygląda jak rzeźba, rzeźby
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze życie ulega ciągłemu przyspieszeniu coraz częściej odczuwamy brak spokoju w tych okolicznościach okazuje się, że nawet zupełny laik nieuchronnie zmierza do odczuć które daje malarstwo jak i sam akt twórczy. Po prostu tęsknimy za sztuką i jej potrzebujemy. :hyper:

W roku 2004 zrodził się niebanalny pomysł mający na celu promocję sztuki w szerokim znaczeniu tego słowa. Wychodząc naprzeciw inicjatywie i zapotrzebowaniu środowiska artystycznego prezentujemy Państwu art. sklep Internetowy :up: zajmujący się handlem dziełami sztuki. W sklepie można kupić cały wachlarz prac artystów z różnych dziedzin sztuk plastycznych.

Podobne notki

***

 

 

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby napisać komentarz.Jestem Blog is proudly powered by WordPress
" Wszytkie " prawa zastrzeżone
0   0   0   0   0   0
01.08.2007 - 19.05.2021 © Tworzenie stron
Entries (RSS) and Comments (RSS).